Office Service

Service hos AllOffice Östersund

Utvecklingen stannar aldrig!

AllOffice installerar och servar maskiner i hela Jämtlands län. Många mil i bil blir det för våra tekniker. Vi hanterar allt från automater för Svenska spel, bankernas myntmaskiner, frankeringsmaskiner men vanligast är fortfarande kopiatorer och skrivare.

Ett bra sätt att slippa krångel är att köpa ett serviceavtal. Maskiner som sköts om regelbundet är mindre benägna att rasa ihop vid ett kritiskt ögonblick. Förebyggande underhåll kan bespara dig både produktionsbortfall och upprörda känslor vid maskinen.

Teknikerna på AllOffice i Östersund ligger i absolut framkant när det gäller kompetens för våra produkter. De går kontinuerligt utbildningar för att vara med den snabba utvecklingstrenden. De jobbar snabbt, proffsigt och glatt.

FELANMÄLAN

Behöver du hjälp av våra servicetekniker?

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig så fort vi kan.













VÅR SERVICEAVDELNING

Stefan Janzon - Tekniker

Stefan Janzon

Teamledare/Tekniker
063-515552
stefan.janzon@officeab.se

 

Joel Staf - Tekniker
Mikael Olausson - Tekniker

Klas Johansen

Tekniker
063-551061
klas@officeab.se

 
Jonas Eriksson - Tekniker

Jonas Eriksson

IT-Tekniker
063-551053
jonas@officeab.se

 

Bruno Johansson - Tekniker

Bruno Johansson

Tekniker
063-551062
bruno@officeab.se

Håkan Kingstad - Tekniker

Henrik Nilsson

Teamledare/IT-Tekniker
063-551066
henrik@officeab.se

 
Björn Jansson - Tekniker

Björn Jansson

Tekniker
063-551063
bjorn@officeab.se

 

Hans Westin - Tekniker

Christer Strömberg

IT-Tekniker
063-551057
​christer@officeab.se

 

 
 
 
 
 
 
 
SUPPORT & SERVICE
TEL: 063-55 10 50 (växel)
Internetmedia Kommunikationsbyrå AB 2011